Teenager Start – Центр розвитку підлітків, який пропонує програми профорієнтації і бізнес-тренінги для дітей віком 10-17 років.

Бачити дитину успішною людиною, з  затребуваною, сучасною професією, допомогти їй знайти себе і своє призначення у житті — найголовніше бажання кожного з батьків.

Все, про що Ви мрієте, як батьки, є у нас: 

  • Здорове оточення – викладачі-експерти — ті, хто домоглися успіху у житті, і цілеспрямовані діти без шкідливих звичок.
  • Професійні тренери, які допомагають виявити і розвити сильні сторони, вміння і здібності Вашої дитини.
  • Для дітей — яскрава дружня атмосфера, неформальне спілкування, навчання «в кайф», реалізація власних бізнес-проектів та багато іншого.

Наша мета – розкриття потенціалу підлітка, розвиток у нього бізнес-мислення, навичок підприємництва і лідерства, а також уміння самостійно приймати рішення.

У бізнес-школі «Teenager Start» підлітки навчаться способам комунікації з дорослими і однолітками, навичкам взаємодії в команді, вмінню правильно вести переговори, творчо підходити до вирішення поставлених задач. Досвідчені тренери також працюватимуть над розвитком лідерських  якостей, талантів, допоможуть подолати невпевненість і страхи.

Інноваційні форми роботи і навчання у школі

Навикова освіта — освоєння практичних навичок, стоїть на чолі кута у всіх програмах Teenager Start.

Інноваційні методики навчання через діяльність і впровадження проектів, досягнення особистих цілей дають дітям не теоретичні знання, а практичні навички.

Навчальний процес побудований на постійній зміні діяльності і проходить у формі ігор, турнірів, тренінгів та дослідницької дільності.

Ми готуємо дітей до реального життя, де вони зможуть стати переможцями!